Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii transport masa lemnoasa CL
- Număr anunț
- DA40945569
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ROMPLY MEROPS S.A. (CUI RO23369113)
- Cod CPV
- 60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.050 RON
- Valoare atribuită
- 19.050 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 15:09
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.050 RON
din 19.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro