Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spalat Masina Teren
- Număr anunț
- DA40933356
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRAREA GEOPARCULUI PLATOUL MEHEDINTI (CUI 31019178)
- Furnizor / câștigător
- CAR WASH DEN SRL (CUI 27423410)
- Cod CPV
- 50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 04.08.2026 10:58
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro