Ofertă acceptată Cumpărare directă

OTEL BETON PC 52 DEBITAT 10MM

Număr anunț
DA40948196
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
VSA INTERNATIONAL SRL (CUI RO9575800)
Cod CPV
44331000-9 · Bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.280,50 RON
Valoare atribuită
6.280,50 RON
Data publicării
06.08.2026 09:51
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.280,50 RON

din 6.280,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.