Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banderole pentru bancnote pentru ATCP Mures

Număr anunț
DA40934910
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
MASTER DRUCK S.R.L. (CUI RO2527814)
Cod CPV
18443100-7 · Banderole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.120 RON
Valoare atribuită
18.120 RON
Data publicării
04.08.2026 12:20
Termen limită
09.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.120 RON

din 18.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.