Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 31,6% sub estimat
VIDAS TSH
- Număr anunț
- DA40945660
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.016 RON
- Valoare atribuită
- 2.064,04 RON 31,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2026 15:14
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.064,04 RON
din 3.016 RON estimat
31,6%
Adjudecat la 68,4% din estimat · economie 951,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.