Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set cartuse filtrante - Sterilizare

Număr anunț
DA40949936
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO37190850)
Cod CPV
42912330-4 · Aparate de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.440 RON
Valoare atribuită
4.440 RON
Data publicării
06.08.2026 11:29
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.440 RON

din 4.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.