Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 31,6% sub estimat
Vidas ATPO
- Număr anunț
- DA40945788
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.622 RON
- Valoare atribuită
- 1.109,86 RON 31,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2026 15:21
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.109,86 RON
din 1.622 RON estimat
31,6%
Adjudecat la 68,4% din estimat · economie 512,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.