Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETASERC 8MG X 100TBL (BETAHISTINUM)

Număr anunț
DA40944797
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33662000-8 · Medicamente pentru organele senzoriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,90 RON
Valoare atribuită
200,90 RON
Data publicării
05.08.2026 14:31
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,90 RON

din 200,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.