Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATIE APA RECE

Număr anunț
DA40948741
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
COMTIB SRL (CUI RO13143037)
Cod CPV
44621111-0 · Radiatoare pentru incalzire centrala, altele decat cele electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.619,83 RON
Valoare atribuită
3.619,83 RON
Data publicării
06.08.2026 10:24
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.619,83 RON

din 3.619,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.