Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si amenajarea terenului
- Număr anunț
- DA40951682
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIRTA (CUI 4246122)
- Furnizor / câștigător
- GREENSTECHNOLOGY S.R.L. (CUI 43086090)
- Cod CPV
- 71421000-5 · Servicii de amenajare peisagistica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.453,42 RON
- Valoare atribuită
- 15.453,42 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 13:01
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.453,42 RON
din 15.453,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro