Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA

Număr anunț
DA40952097
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL TULCEA (CUI 4508487)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421,50 RON
Valoare atribuită
421,50 RON
Data publicării
06.08.2026 13:22
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

421,50 RON

din 421,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.