Ofertă acceptată Cumpărare directă

Espressor automat DELONGHI Magnifica Start ECAM220.61.W, 1.8l, 1450W, 15 bar, alb

Număr anunț
DA40950711
Autoritate contractantă
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL (CUI 4040156)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.404,95 RON
Valoare atribuită
1.404,95 RON
Data publicării
06.08.2026 12:09
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.404,95 RON

din 1.404,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.