Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Linezolid Infomed 2mg/ml x 300 ml cutie x 10 pungi din poliolefina
- Număr anunț
- DA40952067
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.750,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.750,70 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 13:20
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.750,70 RON
din 2.750,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro