Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii dirigentie santier - Lucrari de reabilitare circuite electrice sectia Pediatrie

Număr anunț
DA40936063
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
CUŢUHAN DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38678346)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.431 RON
Valoare finală
2.431 RON
Data publicării
04.08.2026 13:28
Data finalizării
06.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.