Ofertă refuzată Cumpărare directă

Etichete adezive autoadezive albe hartie 24/A4 24 / A4 2400 etichete 100 coli top B4U IMP

Număr anunț
DA40566468
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30199760-5 · Etichete (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,64 RON
Valoare finală
18,64 RON
Data publicării
08.06.2026 08:33
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
13.06.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.