Atribuită
Anunț de participare
Produse de ingrijire personala- SRP Triumf
- Număr anunț
- SCN1044606
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- OBERBAU SRL (CUI 23666360)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.446,50 RON
- Valoare atribuită
- 69.264,36 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 16:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1020312
- Termen limită
- 12.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050159
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050159.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- Propunere Contract-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OBERBAU SRL CUI RO 23666360
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMTIB SRL CUI RO 12613866
Valoare atribuită
69.264,36 RON
din 37.446,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro