Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,2% sub estimat
FURNIZARE CABLU DE TRACTIUNE PENTRU TROLII FORESTIERE, ACHIZITOR DIRECTIA SILVICA VALCEA
- Număr anunț
- CN1011744
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- EL-CAR SRL (CUI 564549)
- Cod CPV
- 34390000-7 · Accesorii pentru tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.901,80 RON
- Valoare atribuită
- 14.886 RON 21,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2019 16:05
- Anunț de atribuire
- CAN1022842
- Termen limită
- 02.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050237
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EL-CAR SRL CUI RO 564549
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COTRACO ROM SRL CUI RO 16999264
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Valoare atribuită
14.886 RON
din 18.901,80 RON estimat
21,2%
Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 4.015,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.