Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,2% sub estimat
Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico-economice (DTE), inclusiv asistență tehnică din partea proiectantului în timpul execuției lucrărilor pentru proiectul “Modernizarea infrastructurii educaționale pentru învățământul general obligatoriu din Orașul Buhuși - Școala Gimnazială Mihail Andrei” cod SMIS 121237
- Număr anunț
- SCN1044596
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- TROCON SRL (CUI 18561065)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204.000 RON
- Valoare atribuită
- 171.000 RON 16,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2019 15:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1021060
- Termen limită
- 21.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050218
Documente
Documentația de atribuire
- 7.1.1 Piese scrise partea I se.pdf.p7s
- 7.1.2 Piese scrise partea II se.pdf.p7s
- 7.1.3 Piese desenate pI se.pdf.p7s
- 7.1.4 Piese desenate pII se.pdf.p7s
- 7.1.5 Grafice de executie se.pdf.p7s
- 7.3.1 Expertiza scoala se.pdf.p7s
- 7.3.2 Expertiza sala sport se.pdf.p7s
- 7.4.1 Audit scoala se.pdf.p7s
- 7.4.2 Audit sala sport se.pdf.p7s
- 7.5 Studiu topografic se.pdf.p7s
- 7.6 Studiu geotehnic + verif se.pdf.p7s
- 8.1 CU Mihail Andrei 31.01.2018 se.pdf.p7s
- 8.2 Plansa CU 31.01.2018 se.pdf.p7s
- 8.3.1Aviz electrica Mihail Andrei se.pdf.p7s
- 8.3.2 aviz gaz - scoala Mihail Andrei se.pdf.p7s
- 8.3.3 notificare sanitara - Scoala Mihail Andrei se.pdf.p7s
- 8.3.4 aviz Telekom Scoala Mihail Andrei se.pdf.p7s
- 8.3.5 aviz CRAB - Scoala Mihail Andrei se (1).pdf.p7s
- 9. Clasarea Notificari mediu sc Mihail Andrei se.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.PDF.p7s
- FisaDate_DF1050218.pdf
- MODEL_FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TROCON SRL CUI 18561065
Terți + subcontractanți 1
THIRD NEST SRL CUI 37147516
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMG CONSTRUCT PROIECT SRL CUI RO 21473621
Subcontractanți 1
WINTECH GROUP SRL CUI RO 17897122
Valoare atribuită
171.000 RON
din 204.000 RON estimat
16,2%
Adjudecat la 83,8% din estimat · economie 33.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.