Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Validator carduri contactless cu kit de instalare
- Număr anunț
- SCN1044582
- Autoritate contractantă
- S.C. SERVICIUL TRANSPORT VOLUNTARI S.A. (CUI RO14685770)
- Furnizor / câștigător
- KAPSCH CARRIERCOM ROMANIA SRL (CUI 13083490)
- Cod CPV
- 34927000-1 · Aparate de taxare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482.600 RON
- Valoare atribuită
- 480.200 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2019 15:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1033390
- Termen limită
- 18.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050276
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1 ANEXA FORMULAR DE OFERTA .xls.p7s
- 2 CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- 3 Formulare .docx.p7s
- 4 MODELDE CONTRACT .docx.p7s
- FisaDate_DF1050276.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KAPSCH CARRIERCOM ROMANIA SRL CUI RO 13083490
Valoare atribuită
480.200 RON
din 482.600 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.