Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
ACHIZIŢIA DE AUTOTURISME SUV
- Număr anunț
- CN1014384
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- BRODMI SRL (CUI 11413193)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380.478 RON
- Valoare atribuită
- 380.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2019 16:49
- Anunț de atribuire
- CAN1024498
- Termen limită
- 20.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059755
Documente
Documentația de atribuire
- contract achizitie.docx.p7s
- CS autoturism SUV 17.05.2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1059755.pdf
- Formulare suv.doc.p7s
- instructiuni ofertanti.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRODMI SRL CUI RO 11413193
Valoare atribuită
380.000 RON
din 380.478 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 478 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.