Atribuită
Anunț de participare
”Reabilitare Școala Gimnazială ”St. L. Roth” Moșna (corpurile A și B), comuna Moșna, județul Sibiu”
- Număr anunț
- SCN1044555
- Autoritate contractantă
- Comuna Mosna (Primaria) (CUI 4406240)
- Furnizor / câștigător
- TERA COM SRL (CUI 803557)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.318.426,27 RON
- Valoare atribuită
- 2.451.953,04 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 09:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1023597
- Termen limită
- 09.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047146
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Scoala Mosna.pdf.p7s
- Documentatia tehnica.rar.p7s
- FisaDate_DF1047146.pdf
- Formulare - Scoala Mosna.doc.p7s
- Proiect de contract - Scoala Mosna.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TERA COM SRL CUI RO 803557
Asociați 1
RAPID CONSTRUCT SRL CUI RO 14939827
Subcontractanți 1
TTT PROIECT STUDIO SRL CUI 35699158
Valoare atribuită
2.451.953,04 RON
din 2.318.426,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro