Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,4% sub estimat
Materiale consumabile ADS” pentru proiectul ”ŞI TU CONTEZI! – Îmbunătăţirea calităţii serviciilor educaţionale pentru elevii cu dizabilităţi şi CES din judeţul Dâmbovița, prin intervenţii armonizate cu nevoile acestora”, POCU/74/6/18/106981
- Număr anunț
- SCN1044552
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.666,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.375,25 RON 34,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2019 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1021442
- Termen limită
- 21.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050025
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 2 - Instructiunile de completre-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050025.pdf
- formulare-word-pachete educationale -POCU-semnat-semnat.doc.p7s
- Sectiunea I DUAE-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea II Instructiuni pentru candidati-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea IV Contract de achizitie-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
4.375,25 RON
din 6.666,80 RON estimat
34,4%
Adjudecat la 65,6% din estimat · economie 2.291,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.