Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Vehicul pentru servicii de asistență socială

Număr anunț
SCN1044544
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34114300-2 · Vehicule pentru serviciile de asistenta sociala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193.277 RON
Valoare atribuită
193.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
30.05.2019 08:58
Anunț de atribuire
SCNA1023662
Termen limită
10.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1050003

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372

Valoare atribuită

193.000 RON

din 193.277 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 277 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.