Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
ACHIZITIE UTILAJ IN CADRUL COMUNEI LERESTI, JUDETUL ARGES
- Număr anunț
- SCN1044533
- Autoritate contractantă
- COMUNA LERESTI (PRIMARIA COMUNEI LERESTI) (CUI 4318423)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299.406,02 RON
- Valoare atribuită
- 296.320,20 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2019 08:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1019957
- Termen limită
- 20.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050034
Documente
Documentația de atribuire
- 10609_dcb7f7d8-e34f-489f-9c3f-d877d1b0f534.xml
- caiet de sarcini.PDF.p7s
- FisaDate_DF1050034.pdf
- formulare.PDF.p7s
- propunere contract.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
296.320,20 RON
din 299.406,02 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 3.085,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.