Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie
- Număr anunț
- DA40930339
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- TEAM CLEAN LUX S.R.L. (CUI 38492652)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.804,39 RON
- Valoare atribuită
- 66.804,39 RON
- Data publicării
- 03.08.2026 16:20
- Termen limită
- 08.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2026 16:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.804,39 RON
din 66.804,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro