Acasă · Licitații
· Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi unica folosinta
- Număr anunț
- DA40925523
- Autoritate contractantă
- Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37,50 RON
- Valoare atribuită
- 37,50 RON
- Data publicării
- 03.08.2026 11:07
- Termen limită
- 08.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2026 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37,50 RON
din 37,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro