Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE ADBLUE 20L

Număr anunț
DA40928875
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA TUFESTI (CUI 4874763)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540,48 RON
Valoare atribuită
540,48 RON
Data publicării
03.08.2026 14:15
Termen limită
08.08.2026 17:00
Data finalizării
03.08.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540,48 RON

din 540,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.