Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aviz nr. 1659/05.08.2026

Număr anunț
DA40953928
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA (CUI 4514853)
Furnizor / câștigător
OPEXIM SRL (CUI RO3802041)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
757,84 RON
Valoare atribuită
757,84 RON
Data publicării
06.08.2026 15:10
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

757,84 RON

din 757,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.