Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider auto cu compresor smart cooler 40l , 12/24 V
- Număr anunț
- DA40941596
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- SMART IMPORT S.R.L. (CUI RO47212964)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.584 RON
- Valoare atribuită
- 8.584 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 11:32
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2026 07:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.584 RON
din 8.584 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro