Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sticle brune SI CUTII FARMACEUTICE

Număr anunț
DA40940019
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
PRIMEX MEDICAL SRL (CUI RO12958261)
Cod CPV
39225730-1 · Flacoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
776,30 RON
Valoare atribuită
776,30 RON
Data publicării
05.08.2026 10:13
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

776,30 RON

din 776,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.