Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de recompartimentare spati la Sectia Pediatrie a S.M.U Roman
- Număr anunț
- DA40923953
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
- Furnizor / câștigător
- ROILAND S.R.L. (CUI RO15509925)
- Cod CPV
- 45421141-4 · Lucrari de compartimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.586,60 RON
- Valoare atribuită
- 36.586,60 RON
- Data publicării
- 03.08.2026 09:21
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2026 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.586,60 RON
din 36.586,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro