Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 12,5% sub estimat
Furnizare echipamente digitale in cadrul Ambulatoriului Integrat, in cadrul proiectului „Dotarea ambulatoriului Spitalulului Municipal Sighetu Marmatiei”, finantat prin fonduri europene nerambursabile, în cadrul Programului Sanatate.
- Număr anunț
- CAN1172535
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.170 RON
- Valoare atribuită
- 96.389 RON 12,5% sub estimat
- Data anunțului
- 07.08.2026 13:00
- Anunț de participare
- CN1092351
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
08.06.2026 11:39
Loturi (2)
Estimat: 110.170 RON Adjudecat: 96.389 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sisteme de calcul tip All-in-One (AIO) | 83.000 RON | S.C. QUARTZ MATRIX S.R.L. | 82.980 RON |
| 2 | Echipamente multifuncționale monocrome A4 | 27.170 RON | Sharolt Group | 13.409 RON ↓50,6% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Valoare atribuită
96.389 RON
din 110.170 RON estimat
12,5%
Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 13.781 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.