- Număr anunț
- DA40956097
- Autoritate contractantă
- SCOALA BLANDIANA (CUI 12864698)
- Furnizor / câștigător
- TIPO-REX PREMIUM S.R.L. (CUI 47327603)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.556,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.556,40 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 09:42
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2026 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.556,40 RON
din 3.556,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro