Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de inspectie/reparatii la butelia de aer - nava "N/H SEMNAL 4"
- Număr anunț
- DA40920717
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- CANOTUD SRL (CUI RO24568262)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.600 RON
- Data publicării
- 31.07.2026 12:19
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2026 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.600 RON
din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro