Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii montare limitatoare de viteza

Număr anunț
DA40924466
Autoritate contractantă
COMUNA BERCENI (CUI 4434010)
Furnizor / câștigător
MKEDEV S.R.L. (CUI 51651500)
Cod CPV
51500000-7 · Servicii de instalare de echipamente si utilaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.640 RON
Valoare atribuită
29.640 RON
Data publicării
03.08.2026 09:59
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.640 RON

din 29.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.