Ofertă acceptată Cumpărare directă

JARDINIERĂ FLORI 100CM (DREPTUNGHIULARĂ 100/20CM, CU PICURĂTOR)

Număr anunț
DA40954857
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
GLOBAL PACK DISTRIBUTION SRL (CUI RO22138919)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845 RON
Valoare atribuită
1.845 RON
Data publicării
07.08.2026 07:31
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.845 RON

din 1.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.