Ofertă acceptată Cumpărare directă

OXOKLIN POWDER

Număr anunț
DA40939959
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
DINTECHMED DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 54303151)
Cod CPV
24323220-2 · Acid peracetic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.010 RON
Valoare atribuită
2.010 RON
Data publicării
05.08.2026 10:10
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.010 RON

din 2.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.