Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale didactice - kit-uri pentru activitățile specifice membrilor echipei comunitare inte

Număr anunț
DA40957260
Autoritate contractantă
COMUNA CHIHERU DE JOS (CUI 4619183)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
37524300-0 · Jocuri clasice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,01 RON
Valoare atribuită
326,01 RON
Data publicării
07.08.2026 10:53
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,01 RON

din 326,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.