Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servetele dispenser ""Z""1 strat x 230 buc verde rezerva !!! cel mai mic pret din an
- Număr anunț
- DA40948617
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI RO3738836)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.520 RON
- Valoare atribuită
- 11.520 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 10:17
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2026 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.520 RON
din 11.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro