Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Antenă flexibilă și dispozitiv poziționare RMN 1,5T SIGNA Creator
- Număr anunț
- DA40932610
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI RO12924986)
- Cod CPV
- 32352000-5 · Antene si reflectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.850 RON
- Valoare atribuită
- 67.850 RON
- Data publicării
- 04.08.2026 10:18
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2026 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.850 RON
din 67.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro