Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CONECTORI ELECTRICI 50MM 802559

Număr anunț
DA40956545
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,40 RON
Valoare atribuită
71,40 RON
Data publicării
07.08.2026 10:12
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,40 RON

din 71,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.