Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATI AUTO -OPEL

Număr anunț
DA40946639
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CARSTANESTI (CUI 29028166)
Furnizor / câștigător
BRODMI SRL (CUI RO11413193)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.469,09 RON
Valoare atribuită
6.469,09 RON
Data publicării
06.08.2026 07:41
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.469,09 RON

din 6.469,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.