Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie MOL Hykomol K 85W-140 - ambalat butoi 198 litri
- Număr anunț
- DA40941377
- Autoritate contractantă
- U.M. 01335 Bucuresti (CUI 24936747)
- Furnizor / câștigător
- LUBCOM SA (CUI RO13438615)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.642 RON
- Valoare atribuită
- 15.642 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 11:21
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2026 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.642 RON
din 15.642 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro