Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serv de proiectare-CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE A INFRASTRUCTURII DE ILUMINAT PUBLIC, Tătulești
- Număr anunț
- DA40957784
- Autoritate contractantă
- Comuna Tatulesti (CUI 5139876)
- Furnizor / câștigător
- ONIX ECO ENERGY S.R.L. (CUI 47661475)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 11:26
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2026 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.000 RON
din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro