Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE HARTIE COPIATOR A4 UAT BĂILE HERCULANE

Număr anunț
DA40959701
Autoritate contractantă
ORASUL BAILE HERCULANE (PRIMARIA BAILE HERCULANE) (CUI 3227920)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI RO3738836)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
575 RON
Valoare atribuită
575 RON
Data publicării
07.08.2026 13:24
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

575 RON

din 575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.