Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE RENOVARE INTERIOR CAMIN CULTURAL BORUMLACA

Număr anunț
DA40959136
Autoritate contractantă
Comuna Suplacu de Barcau (CUI 5431705)
Furnizor / câștigător
MCD BORUMCONST S.R.L. (CUI 46372177)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263.062,06 RON
Valoare atribuită
263.062,06 RON
Data publicării
07.08.2026 12:48
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263.062,06 RON

din 263.062,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.