Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere

Număr anunț
DA40945025
Autoritate contractantă
SC. SEPSI REKREATIV SA. (CUI 35244130)
Furnizor / câștigător
"MELINDA-IMPEX" SRL (CUI RO13445418)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare finală
1.360 RON
Data publicării
05.08.2026 14:41
Data finalizării
07.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.