Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de reparatii acoperis terasa punst trafo

Număr anunț
DA40959966
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI RO21610575)
Furnizor / câștigător
ACOMONTSERV SRL (CUI RO27196341)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.100 RON
Valoare atribuită
8.100 RON
Data publicării
07.08.2026 13:46
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
07.08.2026 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.100 RON

din 8.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.