Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii,Materiale pentru instalatii,Lampi stradale,Materiale de constructii

Număr anunț
DA40620443
Autoritate contractantă
COMUNA VARASTI (PRIMARIA VARASTI) (CUI 5026710)
Furnizor / câștigător
CRIS ROM SRL (CUI RO8767450)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.049,03 RON
Valoare atribuită
37.049,03 RON
Data publicării
12.06.2026 16:42
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 07:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.049,03 RON

din 37.049,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.