Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemn de FAG - transportat, retezat la lungime si despicat
- Număr anunț
- DA40620210
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- DOMINUS - U.N.U. PROD SRL (CUI 3175180)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 15:19
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2026 07:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.000 RON
din 32.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro